Webkamera - Mladá Boleslav


Mladá boleslav - náměstí online kamera | Města

Hodnocení:
1.75 / 5 Kameru hodnotilo 4 uživatelů
Přidat do oblíbených: Přidat webkameru k oblíbeným
Počet shlédnutí: 6979x
Datum přidání: 08.01.2009
Sdílet kameru:
Podrobný popis:

Mladá Boleslav (německy Jungbunzlau) je statutární město ve Středočeském kraji. Leží zhruba 50 km severovýchodně od Prahy, s níž je spojena silnicí pro motorová vozidla R10. Má přes 46 000 obyvatel. Je stavebně srostlé se sousedním malým městem Kosmonosy.

Mladou Boleslav založil Boleslav II. jako královský hrad Nový Boleslav v 2. polovině 10. století. V 16. století zde měla významné centrum Jednota bratrská. V 19. století zde byla založena automobilka Laurin & Klement, dnešní Škoda Auto, která je významnou součástí koncernu Volkswagen. Dne 9. května 1945 kolem 10. hodiny byl sovětským letectvem uskutečněn nálet na Mladou Boleslav, která se tak stala posledním evropským městem bombardovaným za druhé světové války; paradoxně však několik hodin po jejím skončení. Při náletu zahynulo zhruba 150 Čechů a více než 300 příslušníků německých ozbrojených sil.[1]

Webkamera na mapě:

Diskuse

Podobné kamery

Vyhledávání kamer

Kategorie webkamer

Webkamery na mapě

Celkové statistky

Počet kamer 3213
Počet sekcí 74

Partnerské webkamery

Váš odkaz může být zde

Contact: info@genes.cz


Venkovní vířivky pro celoroční provoz od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivky. | Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. | Skenování diapozitivů a sken negativů a fotek. Navštivte pobočku Digializace VHS - Marie Cibulkové 26 | Bitcoin Bitmain Antminer Firmware Innosilicon | Maminčiny TOP recepty. Recepty na nejrůznější typy jídel, obědy, večeře. | Rady pro domácnost, Jak udělat, Co je to, Proč | Přihlášení se do služeb internetového bankovnictví a rady a pomoc s přihlášením k ostatním bankovním i nebankovním institucím. | Internetové bankovnictví Mojebanka a George. Nebankovní půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a další tipy na bankovní i nebankovní služby.