Novinky

 • Webkamery pláže, moře, dovolená

  Webkamery pláže, moře, dovolená

  vloženo 06.03.2012

  Blíží se čas dovolených, respektive letních dovolených, které většina z nás chce strávit někde u moře a v teple. Určitě na Vás nezapomínáme a máme pro Vás specializovanou kategorii webových kamer online přímo z pláží a letních letovisek.

  Jedete na dovolenou k moři? Do Chorvatska, do Itálie, Španělska, Portugalska? Ze všech těchto letních zemí máme online webkamery.

  Přejděte přímo do sekce PLÁŽE a najděte si svou webkameru

 • Facebook Aplikace

  Facebook Aplikace

  vloženo 06.03.2012

  Připravili jsme pro Vás zábavnou Facebookovou aplikaci.

  Zjisti které místo je tvé !

 • Je to tady !!

  Je to tady !!

  vloženo 31.01.2012

  Ze spožděním, ale přece ! Jsme tady s úplným upgradem portálu www.svet-online.cz. Webový portál, který se pomalu ale jistě rozrůstá do všech koutů světa si vyžádal spousty vylepšení a novinek. Doufáme, že díky těmto aktualitám si náš portál s webkamerami zajistí další nárust návštěvnosti a samozřejmě nárust počtu webových kamer, které pro Vás zprostředkováváme. V kostce Vám shrneme jaké novinky zde na Vás čekají:

 • Svět-Online.CZ v novém světle !

  Svět-Online.CZ v novém světle !

  vloženo 24.10.2011

  Zdravím všechny návštěvníky portálu svet-online.cz

  Brzy přivítáme nové změny na našich stránkách. Díky našim kreativním kolegům se od 1.1.2012 můžete těšit na nový design a další skvělé funkce našich stránek, které jistě všichni přivítáte. Jak jste si také mohli všimnout tak se naše působnost rozšířila i na anglickou verzi a v brzké době máme v plánu tuto působnost ještě zvýšit, takže si našich stránek budou moci užívat lidé z různých koutů světa.

 • Web kamery- novinky pro Vás!

  vloženo 22.07.2011

  Zdravím  všechny návštěvníky portálu svět-online.cz

  je tady léto a sním přichází i novinky na našich stránkách.  Díky našemu týmu jsme v minulých dnech překročily 2100 přidaných web kamer na naších stránkách a díky tomu jsme zvýšili i možnost najít tu kameru kterou právě hledáte, ale nemusíte mít obavy protože tímto číslem jsme neskončili.  Náš tým jistě nebude dlouho zahálet a brzy toto číslo pokoří a k vám se dostaví opět nové informace ze světa kamer. K našemu týmu se přidala také nová posila, která se zaměřuje na slunné léto a pláže na kterých tak rádi trávíte dovolenou.  Takže se můžete těšit na spoustu sluníčka i během chmurných dnů.

   

 • Web kamery - nový kabát !

  Web kamery - nový kabát !

  vloženo 08.03.2011

  Vážení návštěvníci portálu svet-online.cz (Web kamery z celého světa). Během včerejšího dne jsme Vám představili zcela nové rozmístění boxů a ovládacích prvků našich web kamer. Zásadní novinou jsou tři základní boxy v horní části webu. Jedná se o boxy, kde si můžete vylistovat nejsledovanější kamerynejlépe hodnocené kamery a takénejnovější kamery.

  Další novinkou je především přesunutí hlavního menu s web kamerama. Jelikož se hodně návštěvníků na webu ztrácelo a nemělo přehled nad našim rozdělením, změnili jsme strukturování web kamer a nyní lze na pravé straně webu listovat stromem s jednotlivýma kategoriema web kamer.

 • Re-Style webu Svet-Online.cz

  vloženo 16.02.2011

  Plánovaný grafický Re-Style

  Z webové analýzy návštěvnosti jsme vytvořili pohyb uživatelů na webu a zjistili jsme, že někteří uživatelé na webu lehce tápou. Rozhodli jsme se tedy lehce předělat a přeorganizovat grafické zobrazení webových kamer a to zejména zobrazení kategorií webkamer. Přibudou také tři velké boxy ve kterých si budete moci listovat nejsledovanějšíma kamerama, nejlépe hodnocenýma kamerama a také náhodnýma webkamerama. Všechny tyto novinky se pro Vás již chystají

 • Magický počet 2 000 webkamer překonán

  vloženo 25.01.2011

  2 tisíce web kamer

  Magický počet dvou tisíc webkamer online byl v minulých dnech překročen a nyní se pracuje na novém cíli. Počet webkamer zvyšujeme každým dnem a snažíme se abychom Vám přinášeli co možná nejzajímavější webkamery z celého světa.

  Mapa webkamer

  Již před nějakým časem jsme na web připravili novinku ve formě Google mapy s vyznačenýma web kamerama. Na stránce s mapou webkamer si jednoduše vyberete kategorii kamer, které chcete zobrazit a přímo na google mapě vidíte všechny místa ze kterých webkamery máme.

 • Blížíme se k 2tis webkamer

  vloženo 04.01.2011

  Milí návštěvníci portálu Svět-Online.cz Všem Vám přejeme skvělý začátek roku 2011 a samozřejmě mnoho úspěchů a to jak osobních tak profesních v celém roce. Do nového roku Vám přinášíme další navýšení počtu webových kamer na našem portále Svět-Online.cz. Nyní se počet webových kamer blíží číslu 2000, což je úctyhodný počet. Webkamery samozřejmě budou přibývat dál a to tak rychle, jak jen dokážeme veškeré tyto akce financovat.

   

  s přáním příjemného a úspěšného roku 2011
  za Svět-Online.CZ
  Marek Kotala
  GENES Media

 • Webové kamery, Lyžařská střediska, Sjezdovky, Hory

  vloženo 29.11.2010

  Na portálu Svět-Online.CZ proběhly další velice pozitivní změny a vylepšení. Zkontrolovali jsme podstatnou část webkamer z horských středisk, z lyžařských areálů a sjezdovek, tak abychom Vám přinášeli co možná nejvíce pravdivé a aktualizované záběry z hor.

  Správné zobrazení webkamer

  Dále jsme aktualizovali a opravili zobrazení v prohlížečích jako Internet Explorer 6.0 a 7.0.

  Nové webové kamery

  Samozřejmě přibyly také další webové kamery do naší databáze a přibývají další.

  Aktualizujeme Facebook - webkamera DNE

  Již delší dobu se objevujeme také na Facebooku nejžádanější sociální síti posledního období. Začali jsme denně aktualizovat kameru na FB, takže i návštěvníci, kteří nás nenavštěvují denně si mohou naši webovou stránku s online kamerama přidat do oblíbených stránek na Facebooku a dostávat tak denně informace přímo pod nos.

 • Přes 1500 Online webkamer

  vloženo 23.09.2010

  Databáze Svět-Online.cz překonala 1500 webových kamer online. Nyní si tedy můžete vybírat již z docela velkého množství webových kamer a doufáme, že také kvalitních. Náš cíl je 10000 webkamer a doudáme, že s tímto počtem nám pomůžete i vy. Přeci jen děláme to pro Vás, naše návštěvníky a ne jen sami pro sebe ! Pošlete nám odkaz na nějakou zajímavou webkameru a mi ji zařadíme do naší databáze.

 • Plánujeme ENG mutaci

  vloženo 26.08.2010

  Portál Svět-Online.CZ se již blíží k dokončení a zbývají jen malé kosmetické úpravy. Následně se chceme vrhnout na vývoj anglické mutace našeho serveru, tak abychom mohli nabídnout naše data i zahraničním uživatelům. Nejprve je plánovaná anglická jazyková mutace a následně i německá.

 • Webkamery finální spuštění

  vloženo 25.08.2010

  Vítáme všechny návštěvníky webu Svět-Online.CZ. Dnešním dnem přechází webový portál s online webkameramado absolutně ostrého provozu. V posledních měsících došlo k nemalým úpravám na celém portálu. Úpravy se týkaly nejen grafického zobrazení celých webových stránek, ale také zobrazování webkamer a celkově programátorského řešení celého systému....

 • Mapa webkamer OnLine

  vloženo 17.08.2010

  Připravili jsme pro Vás speciální mapu všech našich webkamer. Každá z kamer dostala přiřazeny souřadnice a je možno ji nyní zobrazit přímo na on-line mapě. Mapu můžete také použít k výběru libovolné kamery a to jednoduchým způsobem, stačí vybrat na stránce Mapa WebKamer příslušnou kategorii a hned se Vám na mapě zobrazí webové kamery on-line k dispozici...

 • Stále se pracuje

  vloženo 02.08.2010

  Náš nový portál Svět-Online.CZ je stále ve výstavbě a pořád přibývají nové a nové funkce. Nedejte se odradit neúplností všech informací a sledujte Online TV společně s námi....

 • Zvětšování TV Live

  vloženo 30.04.2010

  Nově pro Vás přinášíme dva rozměry všech vysílaných TV, Live TV, Live Kamer a také stream online kamer. TV tak můžete zobrazit v rozměru 640x480 nebo 320x240, tak jak Vám to vyhovuje nebo jak Vám Vaše internetové připojení zvládá..

 • Obrázky a náhledy

  vloženo 25.12.2009

  Zdokonalili jsme náš online webkamerový server a již jsme zprovoznili přidávání náhledu ke kamerám. Nově je tedy sekce ZOO kompletně funkční včetně náhledových obrázků...

 • Spuštění Svět-Online.CZ

  vloženo 28.02.2009

  Dne 28.2.2009 jsme spustili další z naši řady on-line projektů. Určitě jste slyšeli o našich přechozích on-line projektech zaměřených na pomoc hráčům online her jako jsou Travian - HelpDivoké Kmeny - HelpIkariam - Helpa další...

Vyhledávání kamer

Webkamery na mapě

Celkové statistky

Počet kamer 3213
Počet sekcí 74

Partnerské webkamery

Váš odkaz může být zde

Contact: info@genes.cz