Webkamera - Velká Británie - Isle of man


On line kamera z věžě Scarlett Point u města Castletown | Města

Hodnocení:
3 / 5 Kameru hodnotilo 0 uživatelů
Přidat do oblíbených: Přidat webkameru k oblíbeným
Počet shlédnutí: 3129x
Datum přidání: 25.02.2009
Sdílet kameru:
Podrobný popis:

Live záběry z kamery umístěné na rozhledně Scarlett Point tower, kterou nalezneme poblíž města Castletown na jihu ostrova Isle of man.

Ostrov Man leží v Irském moři mezi Anglií, Skotskem, Irskem a Walesem.

Není součástí Velké Británie, ale je samosprávnou korunní dependencí. Ostrov má rozměry asi 48x16 km. Rozloha je 572 km2. Střediskem ostrova je Douglas.

Ostrov Man je částí Britských ostrovů, které leží severozápadně od evropské pevniny. Ostrov leží v Irském moři, přibližně uprostřed mezi Anglií, Skotskem a Severním Irskem. Ostrov je dlouhý asi 48 km a široký 13 - 24 km. Plocha ostrova je přibližně 572 km2. Kopce na severu a jihu jsou rozpůleny údolím uprostřed. Úplny sever je výjimečně plochý, tvořený glaciálními depozity. Nejvyšší hora Snaefell je vysoká 621 metrů. Podle legendy je z jejího vrcholu možné vidět 6 království: království Man, království Skotské, Anglické, Irské, Waleské a království nebeské. Některé verze ještě přidávají sedmé království - království mořské (reps. království Neptunovo).

Webkamera na mapě:

Diskuse

Podobné kamery


Venkovní vířivky pro celoroční provoz od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivky. | Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. | Skenování diapozitivů a sken negativů a fotek. Navštivte pobočku Digializace VHS - Marie Cibulkové 26 | Bitcoin Bitmain Antminer Firmware Innosilicon | Maminčiny TOP recepty. Recepty na nejrůznější typy jídel, obědy, večeře. | Rady pro domácnost, Jak udělat, Co je to, Proč | Přihlášení se do služeb internetového bankovnictví a rady a pomoc s přihlášením k ostatním bankovním i nebankovním institucím. | Internetové bankovnictví Mojebanka a George. Nebankovní půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a další tipy na bankovní i nebankovní služby.