Webkamera - Lenk im Simmental, Switzerland


Pohled na lyžařské středisko Lenk im Simmental | Lyžařská střediska

Hodnocení:
3 / 5 Kameru hodnotilo 0 uživatelů
Přidat do oblíbených: Přidat webkameru k oblíbeným
Počet shlédnutí: 1914x
Datum přidání: 08.11.2011
Sdílet kameru:
Podrobný popis:

Lyžařské areály v okolí Lenk v Simmental nejsou zastrašeně velké, ale s 50 vleky a síť sjezdovek rozšířit na 185 kilometrů, jsou stále velmi rozmanité.Metschbahn lanová dráha umožňuje přístup k celé Adelboden - Lenk lyžařská oblast s mnoha jednoduchých až středně obtížné sjezdovky, široké carvingové sjezdovky, zajímavé snowboard parky, stejně jako permanentní závodní sjezdovce.

Lyžařský areál na Betelberg je menší a vhodnější pro rodiny s dětmi.3-km dlouhá sáňkařská dráha vede od horské stanice Leiterli Stoss polovině stanic. Děti najdou hodně práce tady v ráji pro děti.

77 km běžeckých tratí a 74 km zimních turistických tras završují atrakcí zimním ráji Lenk. Na svatého Štěpána, jsou napojení na rozsáhlé lyžařské oblasti Gstaad-Saanenland. Rodina lyžařský areál v průchodu u Jaun Boltigen a pro rodiny s dětmi Rossberg lyžařský vlek lze nejlépe charakterizovat jako malé a idylické.

Webkamera na mapě:

Diskuse

Podobné kamery

Vyhledávání kamer

Webkamery na mapě

Celkové statistky

Počet kamer 3213
Počet sekcí 74

Partnerské webkamery

Váš odkaz může být zde

Contact: info@genes.cz


Venkovní vířivky pro celoroční provoz od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivky. | Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. | Skenování diapozitivů a sken negativů a fotek. Navštivte pobočku Digializace VHS - Marie Cibulkové 26 | Bitcoin Bitmain Antminer Firmware Innosilicon | Maminčiny TOP recepty. Recepty na nejrůznější typy jídel, obědy, večeře. | Rady pro domácnost, Jak udělat, Co je to, Proč | Přihlášení se do služeb internetového bankovnictví a rady a pomoc s přihlášením k ostatním bankovním i nebankovním institucím. | Internetové bankovnictví Mojebanka a George. Nebankovní půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a další tipy na bankovní i nebankovní služby.