Webkamera - Gstaad, Switzerland


Pohled na lyžařské středisko Gstaad | Lyžařská střediska

Hodnocení:
0 / 5 Kameru hodnotilo 0 uživatelů
Přidat do oblíbených: Přidat webkameru k oblíbeným
Počet shlédnutí: 2260x
Datum přidání: 08.11.2011
Sdílet kameru:
Podrobný popis:

Gstaad je švýcarská resort pohádek. Obklopené Alpami, město je nejvýraznějším prvkem je malebný hrad, který se nachází na kopci s výhledem na obec. V noci je Hotel Palace osvětlené reflektory a večery každé chaty v obci jsou osvětleny řetězce malých bílých světel. Přidání na kouzlo tohoto zimního zázraku je, že město bez aut a všechna místa jsou v blízkosti pěšky.

Gstaad je známý pro jeho luxusní hotely a obchody, výborné služby a mezinárodní hvězdy, stejně jako bytí jedno z největších lyžařských středisek v Evropě. Město leží na křižovatce dvou údolí v Berner Oberland v Alpách. Švýcarsko je multikulturní země s dvou největších etnik, že francouzské a německé reproduktory. Hranice mezi tyto dva odlišné části země se nachází v blízkosti Gstaad, takže každý tráví čas na resort možnost vyzkoušet dvou kultur. O pár kilometrů na západ, jsou heretickým hnutím Valdenských, frankofonní oblasti Alp a Gruyère, světově proslulé pro své sýry, na severovýchodě jsou mezinárodní střediska Adelboden a Interlaken.

K dispozici je široká škála aktivit po celý rok, aby se nachází v Gstaad. Lyžování a snowboarding jsou nejoblíbenější činností, a jsou bohaté jak pro začátečníky i pokročilé lyžaře. Návštěvníci si mohou lyže celý Gstaad "Super Ski region", který se skládá z asi šest sektorů, více než 70 vleků a 150 mil (250 km) cest. V létě Tato jízdenka umožňuje lyžařům přístup k letnímu lyžování na ledovci Diablerets jemné.

Webkamera na mapě:

Diskuse

Podobné kamery