Webkamera - Krynica, Poland


Pohled na lyžařské středisko Krynica | Lyžařská střediska

Hodnocení:
3 / 5 Kameru hodnotilo 0 uživatelů
Přidat do oblíbených: Přidat webkameru k oblíbeným
Počet shlédnutí: 2267x
Datum přidání: 08.11.2011
Sdílet kameru:
Podrobný popis:

Největší lázeňské město v Polsku, Krynicais, se nachází v jižní části Polska. Je to jeden z nejlepších polských známých lázních a přitahuje mnoho turistů kolem roku pro své léčivé prameny, krásné krajiny a bohaté kulturní vyžití.

Nachází se v Beskid Sadecki, město bylo původně založeno v roce 1547 biskupem krakovské Samuel Maciejowski, ačkoli nejstarší informace o Krynica naleznete v pojednání o surative pramenů regionu publikoval v 1721. Ale je to 1793, který je považován za svého založení roku, protože Franciszek von Stix Saunbergen, kdo se stal majitelem Krynic prohlásil, že jeho prameny s léčivou moc by měl být kladen na výhodné využít, a tak první lázně byly postaveny. To byl jen začátek resort, jak ji známe dnes, který pokračoval stát se nejvíce populární lázně v Polsku.

Často odkazoval se na jako Pearl polské lázně, Krynica, stejně jako Zakopane, přitahoval mnoho básníků, spisovatelů a umělců. Ve skutečnosti to bylo navštívilo zvučná jména jako Jan Matejko, Wojciech Gerson, Leon Wyczolkowski a Stanislaw Wyspiański a samozřejmě malíř Nikifor. Ve skutečnosti se na přelomu století Krynica se etablovala jako útočiště pro umělce Čech. V současné době se na stránkách ekonomický summit každý rok, kde jsou důležité hodnostáře jako prezidenti jednotlivých zemí se společně diskutovat o ekonomických a politických otázkách.

Nachází se v malebném místě, Krynica je známá pro své čisté ovzduší, která má velké množství ozónu a přetrvávající vůně sdělené éterických olejů, charakteristickou ne. alpské horské mikroklima, a samozřejmě léčebné vody. Dnes jeho minerálních pramenů, známý po celém Polsku, jsou také zdrojem předsedy průmyslu v regionu - stáčení vody.

Existuje celá řada letní a zimní aktivity, které můžeme těšit, která tam patří tenis, cyklistika, turistika, lyžování a snowboarding, a dokonce i jízda na koni.

Webkamera na mapě:

Diskuse

Podobné kamery

  • Krynica, Poland
    Hodnocení kamery je 3Hodnocení kamery je 3Hodnocení kamery je 3Z celkového počtu 5Z celkového počtu 5 zhlédnuto: 2268x

    Krynica, Poland

    Pohled na lyžařské středisko Krynica

Vyhledávání kamer

Webkamery na mapě

Celkové statistky

Počet kamer 3213
Počet sekcí 74

Partnerské webkamery

Váš odkaz může být zde

Contact: info@genes.cz