Web kamery - nový kabát !

Web kamery - nový kabát !
vloženo 09.01.2012

Vážení návštěvníci portálu svet-online.cz (Web kamery z celého světa). Během včerejšího dne jsme Vám představili zcela nové rozmístění boxů a ovládacích prvků našich web kamer. Zásadní novinou jsou tři základní boxy v horní části webu. Jedná se o boxy, kde si můžete vylistovat nejsledovanější kamerynejlépe hodnocené kamery a takénejnovější kamery.

Další novinkou je především přesunutí hlavního menu s web kamerama. Jelikož se hodně návštěvníků na webu ztrácelo a nemělo přehled nad našim rozdělením, změnili jsme strukturování web kamer a nyní lze na pravé straně webu listovat stromem s jednotlivýma kategoriema web kamer.

Na pravé straně přibylo také informativní počasí. Na celém webu dále proběhly další menší či větší změny. Připravili jsme také ENG (Anglickou verzi) webových stránek, která se pomalu rozjíždí na samostatné adrese www.world-cameras-online.com .  Anglický web bude mít samozřejmě totožní obsah s témto a veškeré web kamery budou pouze přejmenovány vč. popisků apod. do angličtiny.

Doufáme, že se Vám bude nové rozložení webových stránek líbit a že nás také podpoříte.

s pozdravem Tým Svět-Online.czVyhledávání kamer

Webkamery na mapě

Celkové statistky

Počet kamer 3213
Počet sekcí 74

Partnerské webkamery

Váš odkaz může být zde

Contact: info@genes.cz


Venkovní vířivky pro celoroční provoz od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivky. | Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. | Skenování diapozitivů a sken negativů a fotek. Navštivte pobočku Digializace VHS - Marie Cibulkové 26 | Bitcoin Bitmain Antminer Firmware Innosilicon | Maminčiny TOP recepty. Recepty na nejrůznější typy jídel, obědy, večeře. | Rady pro domácnost, Jak udělat, Co je to, Proč | Přihlášení se do služeb internetového bankovnictví a rady a pomoc s přihlášením k ostatním bankovním i nebankovním institucím. | Internetové bankovnictví Mojebanka a George. Nebankovní půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a další tipy na bankovní i nebankovní služby.